Ваги рокла

Ваги рокла: ВПД-РК
Замовити

ВАГИ РОКЛА ВПД-РК (Україна)

Модель Макс. вага
кг
Дискретність
(точність), кг
Розмір
платформи, см
Ціна,
грн.
ВПД-РК1000 1000 0,5 1200×520 18 900.00
ВПД-РК2000 2000 1 1200×520 18 900.00
  • Додатки: Індикація (вага) висвічується на табло.
  • Живлення ваг: Від вбудованого акумулятора.
  • Ваги ВПД-РК (Україна) – повірені (опломбовані), занесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки.
  • Гарантія 12 місяців.
  • Доставка по Україні – БЕЗКОШТОВНО *.

* – Безкоштовно відправляється тільки оплачений товар;
не оплачений товар відправляється за рахунок покупця.

Ваги рокла

Навіщо везти вантаж до ваг, а потім до місця його подальшого зберігання або обробки? Якщо вантаж потрібно перевезти в межах одного об’єкта, то чому б не придумати для цього вантажний візок, який одночасно покаже і вагу? Ваги рокла є матеріальною реалізацією подібної ідеї і дозволяють скоротити технологічний ланцюжок: замість двох різних за змістом дій з вантажем досить зробити одну, що сильно збільшить продуктивність праці.

Опис конструкції

Вага рокла є гідравлічний (більш потужний) аналог П-образної пневмотележі, якій можна завести під вантажний піддон або палету і підняти. Так відбувається навантаження. Одночасно з цим вантаж зважується, тому що в конструкцію «рокли» інтегровані ваги. Вантаж можна везти куди завгодно або вивантажити після зважування на колишнє місце.

Своєрідна назва ваг походить від імені фінської компанії, яка вперше випустила їх на ринок, і в нашій країні воно трансформувалося в досить кумедні та зручні варіанти.

На ваги рокла ціна дуже висока. Наприклад, модель вантажопідйомністю 1 тонна коштує дорожче, ніж 2-тонні платформні ваги, але їх функціонал дуже унікальний. Жодні інші ваги не дозволяють робити з вантажем те, що для них є штатним завданням. Дозволити собі купити ваги рокла можуть тільки великі підприємства, які не шкодують коштів для оптимізації виробництва.

Незважаючи на те, що локацією нашого складу та магазину є місто Буча та Київ, отримати вагу роклу можна і в інших обласних містах: Ірпінь, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Луцьк, Житомир, Ужгород, Кропивницький, Миколаїв, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, а також в районних центрах.