Ваги промислові


НАШИ ЦЕНЫ САМЫЕ ВЫГОДНЫЕ В УКРАИНЕ!!!
ДОСТАВКА ПО УКРАИНЕ - БЕСПЛАТНО!!!

тел.: (044) 451-51-87;   тел./моб.: (098) 817-56-36;   
тел./моб.:
(050) 728-95-54;   тел./моб.: (093) 839-14-49

Перейти на страницу весового оборудования

Ваги в нашому житті займають важливе місце. Їх використовують в багатьох сферах, починаючи від побуту і закінчуючи промисловістю. За їх допомогою можливо з точністю до міліграма, а то і більше виміряти масу тіла. Звісно ж, в залежності від моделі терезів існує обмеження щодо максимальної ваги тіла. Так, побутові пристрої здатні, як правило, зважувати не більше десяти кілограмів. А якщо говорити про ваги промислові, то тут річ йде про десятки тон. Такі великі навантаження вимагають високої якості та надійності пристроїв, адже в іншому випадку це може призвести до небажаних наслідків.
Слід зазначити, що ваги промислові призначені для зважування в статиці різноманітних вантажів з тарою чи без неї на виробництві, в складських приміщеннях з метою проведення облікових та технологічних операцій. В залежності від вантажоприймального пристрою існують платформні, палетні, низько профільні, рейкові, монорельсові, ваги-рокла і таке інше. Ваги даного класу можуть навіть виготовлятися з нестандартним вантажоприймальним пристроєм, наприклад, бункером чи ємкістю.
Зазначимо, що якість терезів багато в чому залежіть від конструктивних рішень саме вантажоприймального пристрою та електронних компонентів. Обираючи конкретну модель, слід на це звертати увагу. Щодо місця їх покупки, то тут є багато варіантів і лише один з них вірний – наша компанія. Саме ми запропонуємо Вам великий вибір і найнижчі ціни. На нашій сторінці в Інтернеті Ви знайдете торгові, настільні, товарні, кранові та інші ваги. З нами працювати не тільки вигідно через те, що ми пропонуємо найпривабливіші ціни, але й зручно. Для своїх клієнтів ми організовуємо доставку по всій України. Тому Вам не потрібно піклуватися про те, як забрати свій товар. Найтяжчу роботу за Вас зроблять наші працівники.