Ваги кранові


НАШИ ЦЕНЫ САМЫЕ ВЫГОДНЫЕ В УКРАИНЕ!!!
ДОСТАВКА ПО УКРАИНЕ - БЕСПЛАТНО!!!

тел.: (044) 451-51-87;   тел./моб.: (098) 817-56-36;   
тел./моб.:
(050) 728-95-54;   тел./моб.: (093) 839-14-49

Перейти на страницу весового оборудования

В нашому житті все має свою вагу. При чому необов’язково вона вимірюється в грамах чи тонах. Наприклад, вагу слова взагалі неможливо описати цифрами, а лише словами. На щастя, купуючи продукти в магазинах, нам не доводиться робити виміри віртуальними показниками, а все зводиться до зрозумілих кілограмів. В іншому б випадку, нас би скоріш за все ошукували. Уникнути цього допомагають справедливі терези, які з великою точністю вказують на вагу конкретного тіла.
Слід зазначити, що подібні пристрої сьогодні бувають різноманітними. Так, виходячи зі сфери застосування існують автомобільні, багажні, побутові, вагонні, вагонеточні, лабораторні, медичні, монорельсові, товарні, торгові, почтові, елеваторні, для зважування худоби та молока, а також є ваги кранові. Про останні поговоримо більш детально. Вони призначені для статичного зважування вантажів, підвішених на гак підйомного крану в виробничих приміщеннях чи на відкритому повітрі, під час комерційних розрахунків зі споживачами та постачальниками. Крім цього, подібні пристрої можливо використовувати в технологічних цілях у режимі ручного дозатора під час розливання рідкого металу чи під час спільної роботи з магнітною шайбою.
В останній час ваги кранові набули великої популярності, оскільки їх використання дає можливість пришвидшити процес прийому чи відвантаження сировини та готової продукції, що значно економить час та гроші. Вибираючи такі ваги, слід приймати до уваги їх межу зважування, точність, можливість дистанційного керування та деякі інші фактори. Якщо у Вас все-таки виникнуть проблеми з вибором, Ви завжди зможете звернутися за консультацією до спеціалістів нашої компанії. Ми допоможемо Вам підібрати необхідну модель та запропонуємо найкращу ціну. А щоб зекономити Ваш час, організуємо доставку по Києву та всій Україні.